Kollageeniampsud, mis sündisid klientide soovil

Aastaid tagasi, kui Eestisse alles hakkasid ilmuma päris esimesed kollageeni toidulisandid, olid need enamasti kas vähese kollageenisisaldusega kapslid või pulbrid.

Väikese pereettevõttena suhtleb Rosena paljude oma klientidega, küsides muljeid ja tagasisidet. Just klientidega suhtlemisel saime teada, et mõnikord ei olnud kollageeni toidulisandid eriti maitsvad või mugavalt kasutatavad.

Ilmavalgust nägid esimesed Iluampsud

Mõeldud-tehtud! Leidsime partnerid ja töötasime välja viisi, kuidas kollageen maitsvasse gurmeemarmelaadi peita. Eesmärgiks see, et nende kasutamine tooks hea tuju ja neid oleks mugav tarbida.

Nii sündisid eesti brändi, Eternal Youth kollageeniga Iluampsud - gurmeemarmelaadid, millesse lisasime kollageeni ning C-vitamiini. Mustsõstramaitselised täpselt paraja suurusega ampsud said väga hea tagasiside. Kuid tekkis uus mure - kurdeti, et ampsud on väga ägedad, aga mustsõstar ei ole kohe üldse see maitse, mida naudiks. Egas midagi, tegime kibekiiresti juurde teise maitse - sidrunimaitselised Liigeseampsud.

Piltidelt näed, milliseid "rõivaid" on ampsud kandnud enne, kui nad oma praeguse ampsamisväärse välimusega pakkidesse hüppasid.

Ampsud on nagu Tallinna linn - nad ei saa päriselt mitte kunagi valmis

Ema-tütre duol aga küpsesid selleks ajaks peas juba uued ampsumõtted. Sest natuke kurb oli kahte ampsu riiulitel koju saamist pikisilmi ootamas vaadata.

2020 aastal liitusid ampsudega eriti krõmpsuvad Šokolaadiampsud – vahvad šokolaadiga kaetud tatrapallid rohke kollageeniga. Sest mis seal salata, pidevalt ühte ja sama maitset kasutades tüdineb sellest ära, aga kui valikus on kolm erinevat, on ka vaheldust.

Ja 2021 nägid ilmavalgust eriti vitamiinirohked Biotiiniampsud ning Glükoosamiiniampsud - parajalt ampsusuurused kollageeniga pastillid, mille sisse mahtus nii palju erinevaid vitamiine ja muid kasulikke toimeaineid, et võtab lausa silme eest kirjuks. Ampsudele omaselt on erilist hoolt kantud selle eest, et maitse oleks suurepärane.

2022 aasta viimased päevad tõid rõõmusõnumeid ampsufännidele - kollageeniga kummikommid!

Tunnistame, et need viimased olid meil natuke murelapsed... Ei tahtnud nad kohe kuidagi nii välja kukkuda, nagu meie neid vaimusilmas nägime. Kuid siiski, rohkelt katsetusi ja proovimist - valmis nad said. Taevalikult troopilise maitsega Iluampsud - kollageen, iluvitamiinid ja biotiin kaunite juuste, küünte ja naha heaks. Ning Küllusliku kirsi-sidrunimaitselised Kollageeniampsud kollageeni, glükoosamiini ja vitamiinidega aktiivsetele inimestele elujõu ja vitaalsuse säilitamiseks.

Aga see ei ole kindlasti kõik... Sest terve 2023 aasta on ju alles ees 😉