UudisAmpsud

Eternal Youth Iluampsud 2023. innovatiivseim tervisetoode Gulfoodil

Veebruaris osalesime koos Trade With Estonia delegatsiooniga suurel Gulfood messil. Ja meil on uskumatult hea meel, et meie Eternal Youth Iluampsud valiti väga paljude kandidaatide hulgast Gulfood 2023 innovatiivseimaks tooteks, ehk parimaks tooteks tervisetoodete segmendis. Oleme aastate jooksul panustanud oma südame ja hinge igavese nooruse kaubamärgi arendamisse ning oleme siiralt rõõmsad, et meie Iluampse sellise auhinna vääriliseks peetakse.

Eternal Youth Iluampsud ja Kollageeniampsud on mõnus, maitsev ja mugav viis igapäevaselt kollageeni tarbida. Ja need maitsevad alati suurepäraselt – see on meie südameasjaks!

Eesti brändi Eternal Youth kollageeniampse on tänaseks mitmeid erinevaid variante: Eternal Youth mustsõstramaitselised Iluampsud ilukollageeniga; sidrunimaitselised Liigeseampsud liigeste kollageeniga; ning Šokolaadiampsud, kus on krõmpsuva tatrapalli ja šokolaadiga koos nii ilu- kui liigeste kollageen. Lisaks on sari laienenud troopilise maitsega Iluampsudega, Kirsi-sidrunimaitseliste Kollageeniampsudega ning Biotiiniampsude ja Glükoosamiiniampsudega. Kummikommi vormis maiused mekivad sedavõrd hästi, et enamus kord juba proovinutest tunnistavad: keeruline on korraga pakki mitte korraga ära süüa! Kui muidu võib vitamiinide ja toidulisandite võtmine pahatihti ununeda, ei pea kollageenikommide puhul end teps mitte takka sundima – kes meist siis ei tahaks end millegi maitsvaga premeerida!

Nii mõnedki ampsufännid räägivad muiates, kuidas nad peavad oma meeste eest Ampsusid peitma, rääkimata veel lastest. Ampsud peidetakse kodus kapi otsa, padja alla ja muudessegi leidlikesse kohtadesse. Tihtipeale ka enda eest, et kogu pakk korraga tarbitud ei saaks. Lohutuseks neile maiasmokkadele, kes käe üha uute järele sirutavad – ei pea muretsema, kui teinekord kogemata läheb suhu rohkem kui üks amps. Samuti võib erinevaid ampsusid kombineerida, täpselt nii, nagu isu tekib – üks päev võtta Šokolaadiampse, teisel jälle Iluampse. Kui kodus on juba kollageeni toidulisand näiteks pulbrina, siis kollageeniampsusid võib kasutada lisaks oma tavapärasele kollageenile.