UudisAmpsud

Iluampsud on Gulfood 2024 messil Dubais

Rosena DK, perefirma, mis pakub uuenduslikke ja mugavaid toidulisandeid ja toiduaineid, osaleb maailma suurimal toidu- ja jooginäitusel Gulfood 2024, mis toimub 19.-23. veebruarini Dubai World Trade Centre’is.

Gulfood on maailma suurim toidumess, mis toob kokku juhid, uuenduslikud tooted ja ostjad kogu maailmast, pakkudes ainulaadset võimalust tutvustada tooteid, luua kontakte ja tutvuda toiduainetööstuse uusimate suundadega.

Eestist osaleb Rosena DK stendis S-G44 koos Trade with Estonia delegatsiooniga. Tutvustame oma erakordset valikut kvaliteetseid toidulisandeid, sealhulgas merekollageeniga ilujooke, ainulaadset koheselt lahustuvat kohvi kollageeni ja teiste kasulike aktiivainetega, ning uuenduslikke Smoothie-licious smuutipulbreid naistele ja lastele.

Meie juures saab maitsta suurepäraseid tooteid, rääkida meie innovatiivsetest tootesuundadest ja veenduda kõrges kvaliteedis.

Tule külasta Rosena DK ja meie Eternal Youth Iluampse Gulfood 2024 messil, ja avasta meie selle aasta värskelt lansseeritud uued tootesarjad. Jälgige #gulfood2024 täiendava info jaoks.