UudisAmpsud

Kingi kommikarbi abil hoopis suu magusaks tegevaid kasulikke Iluampsusid või Liigeseampsusid

Jõulupakki kommikarbi lisamine võib ju tunduda hea idee, aga kas see kingituse saajas elevust tekitab? Pigem mitte, meid naisi ongi jube keeruline rõõmustada. Mis oleks, kui saaksid sel aastal aga oma lähedaste näole naeratuse tuua millegi lahedaga, mis teeb suu magusaks, tehes samas kehale head.

Peidaks hoopis kingikotti mõnusad Eternal Youth Iluampsud vitamiinide ja kollageeniga? Uurime, mida arvab sellest toitumisnõustaja Teele Teder.

Jõulud tähendavad paljude perede jaoks kahtlemata rohkelt rasvaseid toite ja ka maiustamisega ei hoita end tagasi. Kui paljud meist lähevad peale pikka pühadeperioodi uuele aastale vastu lubadusega enda tervisevalikutes totaalne kannapööre teha? Ilmselt nii mõnigi. Ehk oleks mõistlik juba jõulupakki kommide asemele pista midagi, mis sõbrale, lähedasele või kasvõi iseendale parema olemise ja välimuse toob.

Toitumisnõustaja Teele Tederi sõnul on Iluampsudes rikkalikus koguses sisalduv kollageen üks noorusliku välimuse põhikomponente. „Tegemist on kõige levinuma valguga meie kehas, mis moodustab 30 % kõikidest organismi valkudest,“ selgitab Teder. „Kollageen on põhiliseks ehituskiviks, millest moodustatakse luid, nahka, lihaseid ja kõõluseid. Keha on küll võimeline ise kollageeni tootma, kuid vananedes väheneb organismi võime seda teha.“ Sellepärast tasub kollageeni lisaks tarbida.

Esimesed vananemise tunnused hakkavad ilmnema juba 25–30-aastaselt. „Kollageeni tootmist vähendab oluliselt näiteks liigne päevitamine, solaariumikülastustest saadud ultraviolettkiirgus ning suitsetamine ja alkohol, sest need vähendavad naha niiskustaset ja verevarustust,“ märgib Teder. „Üks aspekt on muidugi enneaegse vananemisega võitlemine, kuid tegelikult teeb kollageen veel palju muudki head. Kõrget kollageenitaset kehas seostatakse tselluliidi ja venitusarmide vähesusega. Ühtlasi on kollageen üheks ehituskiviks küünte, juuste ja hammaste struktuuris. See aitab hoida küüned tugevana ja soodustab juuste kasvu, sh pidurdades ka juuste väljalangemist. Muu hulgas leiab abi naksuvate ja valutavate liigestegagi just kollageenist.“

Naistele kingi ilu ja nooruslikkust, elevus garanteeritud!

Kõik väline algab loomulikult seestpoolt – see tähendab, et ilus nahk, tugevad küüned ja juuksed vajavad kollageeni, vitamiine ja biotiini. Eternal Youth Iluampsude ja Biotiiniampsude seast leiad mõnusaid mustsõstramaitselisi gurmeemarmelaade, hõrgutavaid troopilisi kummikommi kollageeniampse, virsiku-ananassimaitselisi pastille või miks mitte proovida üht meie suurimat hitti – krõmpsuvaid kollageeniga Šokolaadiampse päris ehtsa šokolaadiga.

Mida kinkida lähedasele, kes hindab liikumist ja tugevat tervist?

Iluampsude valikule oleme lisanud LiigeseampsudGlükoosamiiniampsud ja uudistootena Kollageeniampsud kirsi-sidrunimaitseliste kummikommidena. Neis on kombineeritud rohke kollageen glükoosamiini ja vitamiinidega, mis mõjuvad hästi lihastele, liigestele. Need sobivad seetõttu näiteks vanusenumbri kasvades, aga ka neile, kes teevad füüsilist tööd või tublisti sporti. Midagi leidub igale maitsele – sidrunimaitselised gurmeeampsud, rikkaliku rabarberimaitsega pastillid ja rohkelt fänne kogunud kollageeniga Šokolaadiampsud.

Kõige suurematele kollageenifännidele vii Eternal Youth Kollageeniampsude kinkekomplekt!

Selles on nii palju ägedaid kollageeniampse, et saajal on pikaks ajaks lahendatud igasugused kollageenimured. Kui just ei juhtu, et juba koosveedetud ajal kinkekarbi sisuga maiustama ei kukuta ja see otsa ei saa. Selliseid juhtumeid tuleb ka ette päris tihti. Sest kollageeniampsud on lihtsalt nii vastupandamatult maitsvad.

„Veendusin, et need pole mingid tüütud toidulisandid, vaid tõeliselt head maiused, mille võtmine juba meelest ei lähe. Energiat rohkem, nahk ilusam, samm sujuvam ja tuju parem – Iluampsud on mõnusad! Ehtsa šokolaadiga ampsud on aga lausa maitseelamus!“

Eve Kallaste,

saatejuht ja toimetaja