OÜ Rosena DK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kui kiiresti tellimus kohale jõuab?

Püüame alati kõik tellimused välja saata võimalikult kiiresti. Keskmiselt võtab tellimuse kohale jõudmine Eestisiseselt aega 2-3 tööpäeva. Täpsema info leiab meie kasutustingimustest tarnemeetodite sektsioonist.

Kust saab Eternal Youth kollageeniampsusid osta?

Kollageeniampsusid leiab valikus näiteks Tradehouse, ProKosmeetika kauplustest, Keila Rõõmu Kaubamajast ja BeautyX kauplusest Magistrali keskuse 0 korrusel.

Kas Paavli tänaval on kauplus, kust saaks osta kollageeniampsusid?

Ei, Paavli tänaval on meie ladu, kust tooteid osta ei saa.

Milliseid ampsusid soovitaksite esimest korda ostjale?

Kõik kollageeniampsud oleme püüdnud teha maitsvaks. Kuna inimestel on erinevad maitse-eelistused, on valik mitmekülgne. Seega, võib valida just endale meelepärase maitse. Või võib valida toote selles sisalduvate aktiivainete järgi - mõned kollageeniampsud sisaldavad lisaks kollageenile ka muid kasulikke vitamiine ja aktiivaineid. Nende kohta leiab alati info toote täpsemast tutvustusest.

Kas midagi juhtub, kui ma sõin kogemata ära terve paki kollageeniampsusid?

Esmalt, seda juhtub tihemini, kui arvata võiks 😉 Kui märkamatult tühjenes selliste ampsude pakk, milles on ainult kollageen ja C vitamiin (näiteks Šokolaadiampsud), ei ole üldiselt midagi hullu. Küll aga tasub tähelepanelik olla nende Iluampsude ja Kollageeniampsudega, milles on vitamiinid - sest vitamiinidel on oma päevased soovituslikud kogused, mida ei tohiks ületada. Sellistes ampsudes on vitamiinide kogus üpris suur ning neid ei tohiks väga palju korraga süüa. Päevane kogus on pakendil märgitud 1tk, ja seda peaks järgima.

Kas Iluampsusid võivad süüa lapsed?

Kuna Iluampsud ja Kollageeniampsud sisaldavad vitamiine, ei ole neid soovitatav lastele anda, ilma arsti soovituseta. Kui juhtub, et laps siiski ampsudega patustas, siis 1-2 ampsu ilmselt midagi ei tee. Suurema koguse tarbimisel tuleks kindlasti konsulteerida arstiga.

SAADA MEILE OMA KÜSIMUS

* on märgitud kohustuslikud väljad

Nõustun privaatsustingimustega*