Eternal Youth Iluampsud - loodud naistelt, naistele!

Iluampsud on ema ja tütre ühiselt loodud tootesari, mis sündis kliente ja nende soove kuulates.

Väike pereettevõte, kel südameasjaks tuua igapäevaellu killuke rõõmu ja midagi head!

Iluampsud on ema ja tütre ühiselt loodud tootesari, mis sündis kliente ja nende soove kuulates.

Selleks, et rääkida Iluampsude lugu, tuleb ajas tagasi minna mõned aastad. Sest 2016. aastal sündis OÜ Rosena DK - ema, Anniki ja tütre Karini kahepeale peetav toimekas ettevõte ja veebipood.
Tegevusvaldkonnaks oli ja on praegugi apteegikosmeetika ja toidulisandite maale toomine. Eesmärgiks mitte pakkuda nimekaid brände, mida kõik teisedki pakuvad, vaid leida tõeliselt head tooted (teinekord Eestis täiesti tundmatud), millest päriselt nahamurede korral kasu oleks ning pakkuda neid taskukohaste hindadega.

Sel ajal hakkasid vaikselt populaarsust koguma kollageeni toidulisandid.

Väikese pereettevõttena suhtleb Rosena tihti oma klientidega, küsides muljeid ja tagasisidet.  Just nii saime teada, et mõnikord ei ole kollageeni toidulisandid eriti maitsvad või mugavalt kasutatavad. Mõeldud-tehtud! Koostöös partneritega sündisid esimesed kollageeniampsud, eesmärgiks see, et nende kasutamine tooks näole väikese naeratuse ja neid oleks mugav tarbida. Ilmavalgust nägid mustsõstramaitselised käsitööna valmivad gurmeemarmelaadid - Eternal Youth Iluampsud.

Ja siis, ampsurõõmu jagades, kurtsid osad naised meile jälle, et neile kohe üldse ei meeldi mustsõstar. Mis siis ikka - tegime sidrunimaitselised Liigeseampsud lisaks. Sest vaheldust tahaks niikuinii ja ühe maitsega ampsusid kuude või aastate kaupa ei jaksaks isegi kasutada.

Nüüdseks on kollageeniampsude perekond muudkui laienenud, lisaks kummikommidele lisandusid Šokolaadiampsud, pastillid ning vitamiinide ja glükoosamiiniga kummikommid.