UudisAmpsud

Limiteeritud partii merelise kollageeniga Iluampse

iluampsud-mereline-kollageen

Iluampsud on pidevas arengus – nii uute põnevate maitsete kui koostise osas. Hoia kätt pulsil, sest meil on juba novembris tulemas ägedaid ampsu-uudiseid!
Vahepeal meisterdasime aga valmis välismaale saatmiseks meie olemasolevatest kummikommidest merelise kollageeni ja želatiiniga variandid. Osa neist ei leidnud endale uut kodu, mistõttu lisasime nad nüüd meie e-poodi 🥰  Iga maitset on vaid piiratud kogus ning kui nad saavad omale uued omanikud, siis ongi otsas.

Toome sel puhul välja 5 fakti, mida merelise kollageeni kohta huvitav teada.

1.Võrreldes loomset päritolu kollageeniga, on kaladest saadud mereline kollageen kehale kergemini seeditav ja paremini imenduv.

2.See ei põhjusta allergilisi reaktsioone ja on sobiv inimestele, kellel tekkivad kergesti allergilised reaktsioonid.

3.Mereline kollageen on rikas oluliste aminohapete, eriti glütsiini, proliini ja hüdroksüproliini poolest, mis mängivad olulist rolli kollageeni sünteesis ja erinevate kudede tervises.

4.See mõjub hästi nii nahale kui ka üleüldisele tervisele: merelise kollageeniga toidulisandite võtmisel paraneb naha niiskustase, elastsus ja vähenevad kortsud. Lisaks tugevdab see küüsi ja juukseid, parandab veresoonte tugevust ja soolestiku tervist ning toetab lihaste ja liigeste tööd.

5. Meie toodetes kasutatud mereline kollageen on maitsetu! Aga meie oleme ampsudesse loomulikult lisanud rohkelt ahvatlevat maitset gurmaanidele – mustsõstar, sidrun, kirss, troopiline maitse ja isegi päris šokolaad!

Kiirusta rosena.ee e-poodi, sest päris paljud tooted on juba endale uue kodu leidnud ning laosaldo väheneb muljetavaldava kiirusega.