LOOSIS OSALEMISEKS TÄIDA JA SAADA ALLOLEV VORM

Palun veendu, et loosivormi sisestatud andmed, eriti e-posti aadress on õiged. Muidu võib juhtuda, et me ei saa võidu korral Sinuga ühendust võtta.

Merepäevade loosimise vorm

Nimi(Required)
Veendu, et e-mail on õige. Loosivõitjatega võtame ühendust e-posti teel
Telefon (vabatahtlik)
Sisesta oma telefoni number, kui soovid, et võidu korral saaksime vajadusel ühendust võtta telefonitsi
Loosimise tingimustega nõustumine(Required)

Merepäevade Iluampsude loosis osalemise tingimused ja isikuandmete kasutamine:

 1. Loosimist viib läbi OÜ Rosena DK, Paavli 5a, Tallinn, Eesti. Registrikood: 14002345
 2. Loosimise periood on 11-14.07.2024, Merepäevade kestuse jooksul. Sellel perioodil esitatud loosivormid osalevad auhindade loosimises. Loosimises saavad osaleda kõik, kes on loositingimustega nõustunud ja vanus vähemalt 18. eluaastat.
 3. Loosime välja iga päeva kohta 3 võitjat, kes saavad omale valida ühe meelepärase paki Eternal Youth Iluampse või Kollageeniampse (kummikommid ja krõmpsuvad kollageeniampsud). Smuutisid ja kollageenishotte ning kinkekomplekte ei saa valida.
 4. Kõikide loosis osalejate vahel loosime lisaks välja PEAAUHINNA Eternal Youth Kollageeni Iluampsude Komplekti
 5. Võidetud auhinna valib võitja ise, peale auhinna välja saatmist seda tagastada ega asendada ei saa. Auhindade asemel ei saa valida rahalist väljamakset auhinna väärtuses.
 6. Loosivõidu väljastamine toimub võitja valitud Itella Smartposti automaati Eestis ja selle kulu katab Rosena. Auhindade väljastamine mõne muu meetodiga või välismaa aadressile toimub võitja kulul. Sellisel juhul annab Rosena võitjale transpordi maksumuse hinna ja vormistab arve tasumiseks pangaülekandega. Peale arve tasumist väljastatakse auhind valitud transpordimeetodiga.
 7. Mängus osalejate andmeid kasutatakse loosimise läbi viimiseks. Seejärel saavad osalejad ühe Rosena uudiskirja, milles on uudiskirjast loobumise võimalus eraldi välja toodud ja selle lingiga uudiskirjast loobumise korral rohkem e-kirju ei saadeta ning e-postiaadress märgitakse kirjast loobunuks.
 8. Isikul on võimalus ka esimesele uudiskirjale vastates või kirjutades eraldi e-postiaadressile info(at)rosena.ee vabas vormis sooviavalduse oma isikuandmete täielikuks kustutamiseks. Sellisel juhul kustutatakse isiku andmed ja e-postiaadress andmebaasist täielikult. Uudiskirjast mitte loobunute andmeid säilitatakse kuni uudiskirja saamise nõusoleku tagasi võtmiseni, mida saab teha igal ajal uudiskirjades olevate loobumise linkide abil.
 9. Mängu korraldaja edastab võitjate isikuandmeid, täpsemalt nime, e-postiaadressi ja mobiiltelefoni numbri transpordifirmale, kellega võit isikule kohale toimetatakse.
 10. Võitjad kuulutatakse välja 15.07.2024 Iluampsude Facebooki lehel eesnimedega ning võitjatega võetakse e-posti teel ühendust. Juhul, kui võitja ei vasta ühenduse võtmise hetkest alates 3 päeva jooksul, kaotab ta õiguse auhinnale ja korraldajal on õigus valida uus võitja. 
 11. Kõik pretensioonid ja küsimused seoses mänguga palume saata kirjalikult e-postiaadressile info(at)rosena.ee