UudisAmpsud

Mis on sinu #iluamps? Meil on sulle vahva väljakutse!

Esmalt, ütleme igaüks endale, et me oleme ilusad ja ägedad!

Tõenäoliselt on sinul, nii nagu minulgi tekkinud oma väikesed nipid ja ilusaladused – mõned emalt või vanaemalt päritud, mõned sõbrannalt saadud ja mõned täitsa ise oma nahal järgi proovitud hästi toimivad nipid. Võibolla on nende seas erinevaid kreeme ja protseduure, kuid kas pole nii, et levinud ütlus „ilu algab seestpoolt“, kehtib ka siin?

See, mida sa suhu paned, peegeldub tavaliselt ka nooruslikus ja säravas nahas, tervetes juustes, küüntes, üldfüüsilises olekus ja energiatasemes. Ilu, vitaalsus ja sära saavad alguse seestpoolt – ja seda eriti siis, kui annad oma organismile piisaval hulgal jõudu, näiteks kollageeni, biotiini, glükoosamiini ja teiste vitamiinide näol.

Kindlasti on meie seas naisi, kes toituvad alati tervislikult, valmistavad tervislikke smuutisid, ei liialda suhkruga ega patusta rämpstoiduga. Ärme üldse mõtle selle peale, mida teised teevad. Ideaalseid inimesi ei ole olemas. Sest ideaalne olemine on aeganõudev, stressirohke ja keeruline. Iluampsud on loodud mõeldes meile kõigile – naistele, kes ei ole alati ideaalsed, kellele meeldib maiustada, kes ei jaksa teinekord õhtul süüa valmistada või tundide viisi kodu koristada, aga kes tahaks natuke enda ilu ja tervise heaks midagi teha.

Eesti naistele mõeldes valmis mõned aastad tagasi Eesti oma bränd, Eternal Youth, mille #iluampsud on imemaitsvad, suure kollageenisisaldusega gurmeemaiustused, mis sulle sellel teekonnal abiks on. Isegi kui teinekord pereelu- ja töökohustused üle pea kasvavad ja oma välimuse või ilu eest hoolitsemine tundub tõesti viimane asi, millega sa tegeleda jõuad – võta rahulikult. Tee korraks paus, võta aega iseendale ja pista põske üks mõnus #iluamps. Või kaks. 😋 See ei lähe patustamisena kirja. 🤫

Liitu meie #iluamps väljakutsega ja esita see ka oma kahele sõbrannale

Meie tahame näha, mis on sinu iluamps ja kuidas selle videole püüdmine õnnestub. 😁

Teha ei tule muud kui haarata mõni tervislik snäkk, suhu visata, teha sellest video ja TAG’ida ära #eternalyouth #iluampsud. Aga, et lõbusam oleks, esita väljakutse kahele sõbrannale neid TAG’ides. Kes teeb kõige ägedama video?

Loosi läheb aastavaru erinevate maitsetega Iluampse ning lõbusamate videote loojateleja ja väljakutses osalejatele palju eriauhindu! Iluampsud toimetavad Instagramis, tule otsi meid üles ja osale lõbusas väljakutses! Vaata, kuidas Jaanal ja Karinil õnnestus…

Nii osaledki #iluampsud väljakutses!